Hakkımızda

Hakkımızda

BUYER & GÜVEN Hukuk Ofisi, Avukat Feyzullah BUYER ve Avukat Murat Alper GÜVEN tarafından Tekirdağ ili Çorlu İlçesinde kurulmuştur.

Dava ve danışmanlık, Kurumlar dava ve ceza konusunda uzman avukatları ile müvekkillerine sağlıklı bir hizmet verir hale gelmiştir. Modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan, gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla desteklenerek müvekkillerine tam desteğe dönüşmesini sağlamaktadır.

Buyer & Güven Hukuk ofisi, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekâlet ilişkisini yürütür.

BUYER & GÜVEN Hukuk Ofisi uzman kadrosu ile hizmet kalitesi ve misyonundan ödün vermeden hukuki danışmanlık ve Çorlu'da avukatlık hizmeti sunmaya her geçen gün büyüyerek devam etmektedir.

Acil soru ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.